Products

Filters

Sort by:
LINARI MONDO room spray in a partially mirrored glass bottle with an elegant birchwood lid and laminate label
MONDO Room Spray medium • Fruity • Leather
Sale price45,00 € (45,00 €/100ml)
Sold out
LINARI NATALE room fragrance diffuser made of Italian glass, with black velvet and gold-colored metal, and black capillary reeds
NATALE Christmas Diffuser strong • Gourmand • Oriental/Floriental
Sale price106,00 € (21,20 €/100ml)
Sold out
LINARI NATALE room fragrance diffuser refill in a transparent glass bottle with a silver-colored cap, 500 ml
NATALE Christmas Diffuser Refill strong • Gourmand • Oriental/Floriental
Sale price77,00 € (15,40 €/100ml)
Sold out
NATALE scented candle by LINARI in black-brown velvet glass with black Bakelite lid, gently flickering flame
NATALE Christmas Scented Candle strong • Gourmand • Oriental/Floriental
Sale price59,50 € (31,32 €/100g)
Sold out
LINARI NATALE Christmas scented candle made of black glass with dark-brown velvet, gold-colored label and four flames
NATALE Christmas Scented Candle VISIONE 1000 strong • Gourmand • Oriental/Floriental
Sale price129,50 € (12,95 €/100g)
Sold out
LINARI NATALE Christmas room spray in a bottle made of Italian glass, black-brown velvet and gold-colored aluminum
NATALE Christmas Room Spray strong • Gourmand • Oriental/Floriental
Sale price51,50 € (51,50 €/100ml)
LINARI NOBILE room fragrance diffuser with matte-white bottle, maple-wood lid and black capillary reeds
NOBILE Diffuser light to medium • Tea • Floral
Sale price99,00 € (19,80 €/100ml)
Sold out
LINARI NOBILE room fragrance diffuser refill in a transparent glass bottle with a silver-colored cap and REFILL logos.
NOBILE Diffuser Refill light to medium • Tea • Floral
Sale price71,50 € (14,30 €/100ml)
LINARI NOBILE scented candle made of natural-colored wax in matte-white French glass, glowing warmly with a fine wave pattern.
NOBILE Scented Candle light to medium • Tea • Floral
Sale price58,00 € (30,53 €/100g)
LINARI NOBILE room spray in a matte-white Italian glass bottle with a matte-black cap made of solid maple wood.
NOBILE Room Spray light to medium • Tea • Floral
Sale price47,00 € (47,00 €/100ml)
LINARI NOTTE BIANCA Eau de Parfum in a black bottle with 21-carat platinum rings and dark wooden cap
NOTTE BIANCA Eau de Parfum medium • Woody • Balsamic
Sale price169,00 € (169,00 €/100ml)
LINARI NOTTE BIANCA luxury soap, white pleated soap bar in a black tin with platinum-colored rings
NOTTE BIANCA Soap medium • Woody • Balsamic
Sale priceFrom 19,80 € (19,80 €/100g)
LINARI OCEANO car fragrance diffuser with silver-gloss metal cover and ocean-blue fragrance pad
OCEANO Car Diffuser medium • Citrus • Aquatic
Sale price31,90 €
LINARI OCEANO car fragrance refill as an ocean-blue fragrance pad – clear, fresh and sensuous like deep ocean blue.
OCEANO Car Diffuser Refill medium • Citrus • Aquatic
Sale price13,90 €
LINARI OCEANO room fragrance diffuser in an amethyst-colored glass bottle with ash-wood lid and natural-colored reeds
OCEANO Diffuser medium • Citrus • Aquatic
Sale price89,00 € (17,80 €/100ml)
LINARI OCEANO room fragrance diffuser refill, 500 ml, in a transparent glass bottle with a silver-colored cap
OCEANO Diffuser Refill medium • Citrus • Aquatic
Sale price66,00 € (13,20 €/100ml)