Products

Filters

Sort by:
LINARI ICONA room spray in a high-gloss glass bottle with stainless-steel look and matte-black maple-wood cap.
ICONA Room Spray strong • Floral • Balsamic
Sale price51,00 € (51,00 €/100ml)
Sold out
LINARI Christmas tree made of rare Lebanon cedar with fine wood grain and a gold-colored dot at the tip
Small Lebanon Cedar Christmas Tree ALBERO DI NATALE light • Gourmand • Oriental/Floriental
Sale price41,00 €
Save 20%
LINARI KYARA room fragrance diffuser in an antique-green bottle with matte-black maple-wood lid and black capillary reeds
KYARA Diffuser light to medium • Woody • Aromatic
Sale price79,00 € Regular price99,00 € (15,80 €/100ml)
Save 20%
LINARI KYARA room fragrance diffuser refill in a transparent glass bottle with a silver-colored cap
KYARA Diffuser Refill light to medium • Woody • Aromatic
Sale price57,00 € Regular price71,50 € (11,40 €/100ml)
Save 20%
LINARI KYARA scented candle made of natural-colored wax in antique-green glass, glowing with a warm flame
KYARA Scented Candle light to medium • Woody • Aromatic
Sale price46,50 € Regular price58,00 € (24,47 €/100g)
Save 20%
LINARI KYARA room spray in an antique-green Italian glass bottle with matte-black maple-wood cap and silver wave pattern
KYARA Room Spray light to medium • Woody • Aromatic
Sale price37,50 € Regular price47,00 € (37,50 €/100ml)
LINARI LEGNO room fragrance diffuser in a ruby-red glass bottle with wenge-wood lid and natural-colored capillary reeds
LEGNO Diffuser light to medium • Fruity • Spicy
Sale price89,00 € (17,80 €/100ml)
LINARI LEGNO room fragrance diffuser refill in a transparent glass bottle with a silver-colored cap, 500 ml
LEGNO Diffuser Refill light to medium • Fruity • Spicy
Sale price66,00 € (13,20 €/100ml)
LINARI LEGNO scented candle in ruby-red French glass with black Bakelite lid, warm glowing flame
LEGNO Scented Candle light to medium • Fruity • Spicy
Sale price51,50 € (27,11 €/100g)
LINARI LEGNO room spray in a ruby-red bottle made of Italian glass with an elegant wenge-wood lid
LEGNO Room Spray light to medium • Fruity • Spicy
Sale price42,50 € (42,50 €/100ml)
LINARI LILIA room fragrance diffuser made of satin-finished Italian glass with wenge-wood lid and natural-colored reeds
LILIA Diffuser light to medium • Citrus • Spicy
Sale price89,00 € (17,80 €/100ml)
LINARI LILIA room fragrance diffuser refill in a transparent glass bottle with a silver-colored cap, 500 ml
LILIA Diffuser Refill light to medium • Citrus • Spicy
Sale price66,00 € (13,20 €/100ml)
LINARI LILIA scented candle in satin-finished French glass, glowing warmly on a wenge-wood coaster.
LILIA Scented Candle light to medium • Citrus • Spicy
Sale price51,50 € (27,11 €/100g)
LINARI LILIA room spray in a satin-finished Italian glass bottle with wenge-wood lid – clear, warm and sensuous.
LILIA Room Spray light to medium • Citrus • Spicy
Sale price42,50 € (42,50 €/100ml)
LINARI LUCE room fragrance diffuser made of ribbed Italian glass with birchwood lid and natural-colored capillary reeds
LUCE Diffuser light • Floral • White Blossom
Sale price99,00 € (19,80 €/100ml)
LINARI LUCE room fragrance diffuser refill, 500 ml, transparent glass bottle with silver-colored cap and REFILL logos
LUCE Diffuser Refill light • Floral • White Blossom
Sale price71,50 € (14,30 €/100ml)