Products

Filters

Sort by:
LINARI OPALE car diffuser made of matte-black metal, CHRISTOPHERUS EDITION, with a star-shaped design
Sale price36,90 €
LINARI OPALE car fragrance refill as a matte-black fragrance-pad disc – elegant and sensuous in a golden case.
Sale price13,90 €
LINARI OPALE room fragrance diffuser made of gold-colored glass, black velvet and maple wood with black capillary reeds
OPALE Diffuser strong • Tea
Sale price106,00 € (21,20 €/100ml)
LINARI OPALE room fragrance diffuser refill in a transparent glass bottle with a silver-colored screw cap
OPALE Diffuser Refill strong • Tea
Sale price77,00 € (15,40 €/100ml)
LINARI OPALE scented candle in glossy gold glass with a black interior – burning light in purist elegance.
OPALE Scented Candle strong • Tea
Sale price59,50 € (31,32 €/100g)
LINARI OPALE room spray in a gold-colored glass bottle with black velvet label and Bakelite lid
OPALE Room Spray strong • Tea
Sale price51,50 € (51,50 €/100ml)
LINARI PORTA DEL CIELO Eau de Parfum in a French heavy-glass bottle with 22-carat gold and wooden closure.
PORTA DEL CIELO Eau de Parfum medium • Fruity • Powdery
Sale price169,00 € (169,00 €/100ml)
LINARI PORTA DEL CIELO luxury soap bar in a deep-black soap tin with golden wave pattern
PORTA DEL CIELO Soap medium • Fruity • Powdery
Sale priceFrom 19,80 € (19,80 €/100g)
LINARI PURO room fragrance diffuser made of Italian glass with glacier-gray velvet, aluminum and black reeds
PURO Diffuser medium to strong • Chypre • Powdery
Sale price106,00 € (21,20 €/100ml)
PURO room fragrance diffuser refill by LINARI in a transparent glass bottle with a silver-colored cap, 500 ml
PURO Diffuser Refill medium to strong • Chypre • Powdery
Sale price77,00 € (15,40 €/100ml)
LINARI PURO scented candle in glacier-gray velvet glass with black Bakelite lid, burning flame
PURO Scented Candle medium to strong • Chypre • Powdery
Sale price59,50 € (31,32 €/100g)
LINARI PURO large diffuser made of pure aluminum, with glacier-gray velvet and anthracite-black capillary reeds
PURO Large Diffuser GRANDEZZA IMPERIALE medium to strong • Chypre • Powdery
Sale price695,00 € (13,90 €/100ml)
LINARI PURO room spray in a glacier-gray velvet bottle made of Italian glass with brushed-aluminum lid
PURO Room Spray medium to strong • Chypre • Powdery
Sale price51,50 € (51,50 €/100ml)
Matte-white LINARI RIVA room fragrance diffuser with maple-wood lid, silver-colored wave pattern and black capillary reeds.
RIVA Diffuser medium • Citrus • Orange Blossom
Sale price99,00 € (19,80 €/100ml)
LINARI RIVA room fragrance diffuser refill, 500 ml, in a transparent glass bottle with a silver-colored screw cap
RIVA Diffuser Refill medium • Citrus • Orange Blossom
Sale price71,50 € (14,30 €/100ml)
LINARI RIVA scented candle made of natural-colored wax in matte-white French glass with a silver wave pattern
RIVA Scented Candle medium • Citrus • Orange Blossom
Sale price58,00 € (30,53 €/100g)